OBKD'den Sarıyer Belediye Başkanı Oktay Aksu'ya Ziyaret

GÜNDEM (Haber Merkezi) - Edebiyat Magazin Gazetesi | 24.05.2024 - 17:51, Güncelleme: 24.05.2024 - 18:31 1475+ kez okundu.
 

OBKD'den Sarıyer Belediye Başkanı Oktay Aksu'ya Ziyaret

Ordu Basın Kuruluşları Derneği (OBKD) yönetim kurulu üyeleri, Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu'yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti ve yerel basına destek taleplerini paylaştı. Başkan Aksu, Ordululara her zaman destek olacağını belirterek, yerel basına eşitlik ilkesine dikkat ederek destek vereceğini ifade etti. Ziyaret, sıcak ve dostane bir ortamda gerçekleşti.
Ordu Basın Kuruluşları Derneği (OBKD) yönetim kurulu üyeleri, Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu'yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ve başarı dileklerini iletti. Ziyarette OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt, OBKD Başkan Vekili ve Son Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Güler, OBKD Başkan Yardımcısı ve Kanal34 TV Yönetim Kurulu Başkanı Adil Koçalan, OBKD Başkan Yardımcısı ve İstanbul Ünye Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Keskin, OBKD Başkan Yardımcısı ve Marka52 Gazetesi İmtiyaz Sahibi Muhammet Küçüköksüz, Ordu Postası Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve TV 52 Aden Z’ye Program Moderatörü Ersin Topçu, , OBKD Başkan Yardımcısı ve Edebiyat Magazin Gazetesi İmtiyaz Sahibi Güven Albayrak, OBKD Başkan Yardımcısı ve Ordu Mesudiye Gazetesi Haber Müdürü Namık Kemal Tuncer ve OBKD üyesi Gönül Doğan hazır bulundu. OBKD'den Başarı Dilekleri OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt, ziyaret sırasında Başkan Aksu'ya dernek üyelerini tanıtarak, “Başkanlığınız hayırlı olsun. OBKD olarak çok başarılı olmanızı, başarılarınızla yeniden belediye başkanı seçilmenizi ve Ordulular’a yeni kapılar açmanızı bekliyoruz. Ayrıca, İstanbul’daki Ordu yerel basınına da destek vermenizi talep ediyoruz,” dedi. Yerel Basına Destek Başkan Aksu, tüm Orduluları tanıdığını ve her zaman yanlarında olacağını belirterek, “Sarıyer’de yapılacak hizmetlerle Orduluları daha da gururlandıracak projelere imza atacağız. Yerel basının önemini biliyorum. Diğer yerel gazetelerle eşitlik ilkesine dikkat ederek, OBKD üyesi Ordu yerel basınına destek vereceğiz,” dedi. Aksu, ziyaret için Başkan Uzunyurt ve OBKD yöneticilerine teşekkür etti. Ziyaretin Ardından Toplantının sonunda, Başkan Aksu, Ordu Basın Kuruluşları Derneği'nin ziyaretinden çok memnun kaldığını ifade ederek, “Nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ederim. Sarıyer'i en iyi şekilde yöneteceğiz ve yerel basına gerekli desteği vereceğimize inanıyorum,” diyerek toplantıyı sonlandırdı. OBKD Başkanı Uzunyurt ve başkan yardımcıları, Başkan Aksu'yu ayrı ayrı tebrik ederek görevinde başarılar dilediler. İzlenimlerim OBKD yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden edindiğim izlenimler, Ordu basınının birlik ve beraberlik içinde olduğunu, siyasetçi, sanatçı ve iş insanına gurbette de olsa sahip çıktığını ve kenetlendiğini gösterdi. OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt’a, dernek üyelerini bir araya getirmedeki başarısından dolayı teşekkür ederiz. Uzunyurt, liderlik yetenekleriyle dernek üyeleri arasında güçlü bir bağ kurarak, Ordu basınının sesini daha güçlü duyurmayı başarmıştır. Ayrıca, Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu'nun misafirperverliği ve samimi yaklaşımı, ziyaretin sıcak ve dostane bir ortamda geçmesini sağladı. Aksu'nun Ordululara ve yerel basına gösterdiği ilgi ve destek için kendisine teşekkür ederiz. Başkan Aksu'nun bu yaklaşımı, Sarıyer'de yapılacak projelerin ve hizmetlerin daha da başarılı olacağının bir göstergesidir. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyor ve bu nazik misafirperverliği için tekrar teşekkür ediyoruz.
Ordu Basın Kuruluşları Derneği (OBKD) yönetim kurulu üyeleri, Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu'yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti ve yerel basına destek taleplerini paylaştı. Başkan Aksu, Ordululara her zaman destek olacağını belirterek, yerel basına eşitlik ilkesine dikkat ederek destek vereceğini ifade etti. Ziyaret, sıcak ve dostane bir ortamda gerçekleşti.

Ordu Basın Kuruluşları Derneği (OBKD) yönetim kurulu üyeleri, Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu'yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ve başarı dileklerini iletti.

Ziyarette OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt, OBKD Başkan Vekili ve Son Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Güler, OBKD Başkan Yardımcısı ve Kanal34 TV Yönetim Kurulu Başkanı Adil Koçalan, OBKD Başkan Yardımcısı ve İstanbul Ünye Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Keskin, OBKD Başkan Yardımcısı ve Marka52 Gazetesi İmtiyaz Sahibi Muhammet Küçüköksüz, Ordu Postası Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve TV 52 Aden Z’ye Program Moderatörü Ersin Topçu, , OBKD Başkan Yardımcısı ve Edebiyat Magazin Gazetesi İmtiyaz Sahibi Güven Albayrak, OBKD Başkan Yardımcısı ve Ordu Mesudiye Gazetesi Haber Müdürü Namık Kemal Tuncer ve OBKD üyesi Gönül Doğan hazır bulundu.

OBKD'den Başarı Dilekleri

OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt, ziyaret sırasında Başkan Aksu'ya dernek üyelerini tanıtarak, “Başkanlığınız hayırlı olsun. OBKD olarak çok başarılı olmanızı, başarılarınızla yeniden belediye başkanı seçilmenizi ve Ordulular’a yeni kapılar açmanızı bekliyoruz. Ayrıca, İstanbul’daki Ordu yerel basınına da destek vermenizi talep ediyoruz,” dedi.

Yerel Basına Destek

Başkan Aksu, tüm Orduluları tanıdığını ve her zaman yanlarında olacağını belirterek, “Sarıyer’de yapılacak hizmetlerle Orduluları daha da gururlandıracak projelere imza atacağız. Yerel basının önemini biliyorum. Diğer yerel gazetelerle eşitlik ilkesine dikkat ederek, OBKD üyesi Ordu yerel basınına destek vereceğiz,” dedi. Aksu, ziyaret için Başkan Uzunyurt ve OBKD yöneticilerine teşekkür etti.

Ziyaretin Ardından

Toplantının sonunda, Başkan Aksu, Ordu Basın Kuruluşları Derneği'nin ziyaretinden çok memnun kaldığını ifade ederek, “Nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ederim. Sarıyer'i en iyi şekilde yöneteceğiz ve yerel basına gerekli desteği vereceğimize inanıyorum,” diyerek toplantıyı sonlandırdı. OBKD Başkanı Uzunyurt ve başkan yardımcıları, Başkan Aksu'yu ayrı ayrı tebrik ederek görevinde başarılar dilediler.

İzlenimlerim

OBKD yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden edindiğim izlenimler, Ordu basınının birlik ve beraberlik içinde olduğunu, siyasetçi, sanatçı ve iş insanına gurbette de olsa sahip çıktığını ve kenetlendiğini gösterdi. OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt’a, dernek üyelerini bir araya getirmedeki başarısından dolayı teşekkür ederiz. Uzunyurt, liderlik yetenekleriyle dernek üyeleri arasında güçlü bir bağ kurarak, Ordu basınının sesini daha güçlü duyurmayı başarmıştır.

Ayrıca, Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu'nun misafirperverliği ve samimi yaklaşımı, ziyaretin sıcak ve dostane bir ortamda geçmesini sağladı. Aksu'nun Ordululara ve yerel basına gösterdiği ilgi ve destek için kendisine teşekkür ederiz. Başkan Aksu'nun bu yaklaşımı, Sarıyer'de yapılacak projelerin ve hizmetlerin daha da başarılı olacağının bir göstergesidir. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyor ve bu nazik misafirperverliği için tekrar teşekkür ediyoruz.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (1 )

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve e-magazin.tv sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Selda
(24.05.2024 19:02 - #388)
Edebiyat magazin olarak kültürel ve siyasi bütün konular hakkında bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve e-magazin.tv sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.